Hakkımızda

Zed Barkod Sistemleri Gaziantep merkezli olmak üzere Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesinde Market, AVM, Restaurant, Cafe, Perakende veya Toptan Satış Uygulamaları, Depo Sevk Uygulamaları konusunda siz müşterilerimizin işini kolaylaştırarak daha kaliteli hizmetler sunmanıza olanak sağlamaktadır.

Zed Barkod, Kadrosunda bulunan Bilgisayar Öğretmeni ve Bilgisayar Mühendisleri'nden oluşan alanında uzman personelleri ile siz müşterilerimize uzaktan masaüstü yardımı veya telefon desteği hizmeti sunarak her an yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Zed Barkod, Ticari Otomasyon Programımız olan ERP12 Yazılım sade bir yapıya sahip olup, kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir. Bugüne kadar alışılmış diğer yazılımların dışında daha kolay kullanım ancak daha fazla işlevselliği ile iş hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Tüm sektörlerin tek ortak noktası olan ERP12 Yazılım; piyasada faaliyet gösteren tüm sektörler için ayrı ayrı düşünülmüş ve ticaretin ortak mantığı ile üretilmiştir. ERP12 Yazılım; sizin ve şirketinizde çalışan tüm departmanların üzerindeki gereksiz yükleri kendi üzerinde toplayarak kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sğlayacaktır. Daha hızlı, daha verimli ve daha kolay olan ERP12 Yazılım ürünleri; işletmenize bir çok yeniliği getirecektir. Müşterilerinizi daha iyi tanıyacak, işletmenizin finansını tek tuşla kontrol edebilecek ve getireceği birden fazla özellikle sizlere yeni bir yazılım anlayışını benimsetecektir .

Zed Barkod, Barkod hizmetlerinin yanı sıra Web Tasarım, Web Programlama, Hosting ve İsteğinize Uygun Programlama çözümleri de üretmektedir.